Kariéra

  • SALES REPRESENTATIVE
  • SALES MANAGER
  • SALES DIRECTOR

Náplň práce:

Soustavná a samostatná činnost na vlastní jméno a zodpovědnost s cílem dosažení zisku.

 Nabízíme:

  • Nadstandartní odměny za zprostředkování obchodů.
  • Zajímavé bonusy za kvalitně odvedenou práci.
  • Komplexní portfolio obchodních partnerů.
  • Aktuální informace z celého finančního trhu na jednom místě.
  • Bohaté prostředí pro osobnostní růst a vzdělávání.
  • Přátelský kolektiv zkušených profesionálů.

drivery Vašeho podnikání:

  • Přes 2 000 online ověřených poptávek za měsíc.
  • Spolupráce s 99 % bank a pojišťoven v ČR.
  • Developerské poptávky za 2 mld. Kč ročně
  • Online technologie a školení

Požadujeme:

  • Velkou vnitřní energii a motivaci.
  • Dokonalou znalost českého jazyka.
  • Výbornou znalost práce s počítačem.
  • Minimálně středoškolské vzdělání.
  • Dlouhodobou zkušenost v oboru.

Upřednostňujeme:

Zkušenosti se zprostředkováním retailových a korporátních úvěrů.

Nástup: ihned

Zájemci, pište na email info@co-corporate.cz.

Zajímají nás Vaše profesní zkušenosti a možný přínos pro naši společnost, připojte i Vaši fotografii.