Skvělý tým

Za dlouhé roky práce ve finančním oboru jsme jsme vyrostli v silný tým zkušených profesionálů, ale také skvělých lidí, kteří se rádi potkávají i mimo práci. Vzájemně si vypomáháme a konzultujeme nestandardní obchodní transakce vždy, tak abychom poskytli plně profesionální službu klientovi. Snažíme se propojit nejen profesně, ale i osobně. To dokazuje nespočet společných setkání, prodloužených víkendů a dovolených v zahraničí.

Široký záběr

V dnešní době potká obchodník na trhu spoustu možností a příležitostí, na které jako jedinec často nemůže reagovat, protože je specialista pouze na danou oblast. V případě silného zázemí CO Corporate můžete najít odborníky v mnoha oblastech. Ať už se jedná o korporátní finance, výkup nemovitostí, nebo financování projektů. Můžete si tak rozšířit obzory v dalších odvětví a případně doplnit své odborné znalosti.

0 +
PROFESIONÁLNÍCH OBCHODNÍKŮ
0
PARTNERŮ
0 +
SPOKOJENÝCH KLIENTŮ
0
LET V OBORU
Obchodní příležitosti

Jako skupina zaměřená na financování firem a developerů generujeme velké množství obchodních příležitostí. I při velmi vysoké konverzi (více než 90 %) takto předaných obchodních příležitostí jsme schopni zachovat našim obchodníkům nadstandardní provize. Je to z toho důvodu, že naše struktura byla, je a bude vždy plochá. Což znamená, že jednotliví obchodníci nebo malé obchodní skupiny jsou ve struktuře přímo pod námi a jsou jim tak zachované nadstandardní finanční podmínky.

 

Prestižní kanceláře

Vysokou úroveň se snažíme zachovat nejen vědomostmi a dovednostmi, ale také adekvátním zázemím. Proto sídlíme v nových kancelářích na Národní třídě přímo v centru Prahy, s unikátní střešní terasou v 7. patře, ze které je výhled na celou Prahu. K dispozici zde máme až 5 pater společných prostor, nespočet zasedacích místností, asistentku, která vám pomůže usadit návštěvu, vlastní baristku, nabídku kávy a čaje k dispozici v režimu 24/7. Kanceláře jsou pro naše partnery k dispozici v rámci obchodního vztahu. Je zde možnost také umístit sídlo firmy a mít vlastní stůl za velmi výhodných podmínek.